У вас є потенціал

У вас є потенціал

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ісус же поглянув на них і промовив: Неможливе це людям, а не Богові. Бо для Бога можливе все! – Марко 10:27

Мене постійно вражає кількість обдарованих людей у світі, які перебувають просто на узбіччі життя і нічого з цим не роблять. Вони ніколи не ступають крок уперед, не починають використовувати дані їм Богом дари й таланти, бо навіть не вірять, що мають їх від Нього. Можливо, ви — один із таких людей?

Насправді Бог дав кожному з нас дари, таланти і здібності. Він має чудовий план для вас і тому забезпечив усім необхідним для того, щоб ви почувалися на силі робити чудові справи для Божого Царства. Та доки ви не почнете дивитися на себе очима Бога, не навчитеся цілком і повністю довіряти Йому, доти не зможете використовувати свої дари і таланти, а отже, не розкриєте до кінця даного вам Богом потенціалу.

Маючи проблеми з низькою самооцінкою чи поганим до себе ставленням, а може, вам бракує впевненості… послухайте мене: Бог створив вас, наділивши дивовижним і неймовірним потенціалом. Покладаючись у своєму житті на Бога і довіряючи Йому в тому, що вам до снаги здійснити всі Його доручення, у вас з’являється все потрібне для виконання Його досконалої волі для вашого життя. Пам’ятайте, для Бога немає нічого неможливого. Цілковито покладаючись на Нього і повністю довіряючи Йому, ви стаєте вільними і можете сповна розкрити свій потенціал.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, допоможи мені дивитися на себе так, як Ти дивишся на мене, усвідомлюючи, які дари і таланти Ти мені дав. Я вірю, що Ти створив мене і вклав у мене чималий потенціал, бо Ти — великий Бог. Сьогодні я покладаюся на Тебе і вірю, що для Тебе немає нічого неможливого!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon