Цінуйте в людях чесність

Цінуйте в людях чесність

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Як гострить залізо залізо, так гострить людина лице свого друга. – Приповісті 27:17

Кожному з нас подобаються компліменти, але мало хто при цьому вміє правильно реагувати на конструктивну критику. Нікому не до вподоби бути в чомусь неправим, тому час від часу нам буває надзвичайно важко сприймати, коли людям доводиться говорити те, чого нам не хотілося б чути. Та, поза всякими сумнівами, ми повинні бути вдячні всім, хто з нами чесний.

Колись я почула, як хтось казав: «Тільки два типи людей можуть відкрити вам правду про вас самих: ті, хто на вас гнівається, і ті, хто вас дуже сильно любить». Бог часто залучає у наше життя обидва типи людей, та особливо для цього Йому подобається використовувати нашу родину, друзів і близьких через чесність, яку вони виявляють до нас. Коли хтось може у любові, та при цьому щиро вказати вам на сфери, в яких ви можете стати кращими, — це приносить набагато цінніші результати, ніж порожні, підлабузницькі компліменти. Саме про такі стосунки йдеться у Біблії, коли читаємо, як «гострить залізо залізо».

Будь ласка, будьте завжди вдячні людям, які правдиво говорять про вас, навіть якщо ці слова не є тим, що ви жадали б від них почути. Адже отримавши правду, — особливо якщо до цього ви жили в омані — можна почати змінюватися. Врешті-решт, тільки істина може зробити вас кращою людиною.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за те, що привів у моє життя справді чесних і правдивих людей. Можливо, іноді мені буває неприємно чути їхню щиру думку про мене, та я знаю і впевнений: коли я прислухаюся до них, Ти допоможеш мені стати кращою людиною.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon