Чи любить вас Бог, коли оступаєтеся?

Чи любить вас Бог, коли оступаєтеся?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров’ю Його ми виправдані. – До Римлян 5:8-9

Чи виникало у вас колись питання стосовно того, чи дійсно ви заслуговуєте на Божу любов? На жаль, багато людей вірить, що Бог любить їх тільки тоді, коли вони не оступаються і не помиляються.

Можливо, саме такий світогляд змусив автора Псалмів звернутися до Бога з питанням: «Що є людина, що Ти пам’ятаєш про неї» (Псалом 8:5). Та при цьому в Біблії сказано, що ми — Боже створіння, діло Його рук, і Він любить кожного з нас безумовно. Буду відвертою: Ісус помер за вас не тому, що ви були прекрасною, дивовижною людиною; Його смерть є свідченням Його надзвичайної любові до вас. Автор Послання до Римлян 5:8-9 підтверджує цю незаперечну істину, нагадуючи нам про те, що Ісус помер за нас, коли ми були ще грішниками.

Бог любить вас так сильно, що віддав Свого Однородженого Сина, щоб Він не тільки помер за ваші гріхи, але й покрив усі ваші повсякденні провини й похибки. Він щиро любить вас і прагне, щоб ви кожного дня жили у силі й перемозі. Бог прихильний до вас, хоче, аби ви повірили в це і повсякчас пам’ятали цей факт… навіть тоді, коли оступаєтеся і чините помилки.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, Твоя любов просто неймовірна. Ти любиш мене навіть тоді, коли я не розумію за що і чому. Коли я помиляюся, Ти все одно залишаєшся зі мною поруч. Щиро дякую Тобі за Твою велику, безумовну любов!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon