Шукайте Бога повсякчас

Прийшли, і донесли Йосафатові, говорячи: Прийшла на тебе сила силенна…І злякався Йосафат, і постановив (рішуче) звернутися до Господа, (наче це було для нього життєвою потребою). І він проголосив піст на всю Юдею. 2 Хронік 20:2–3, АМР

Коли царю Йосафату потрібно було почути голос Бога, він проголосив піст по всьому своєму царству. І тоді увесь народ зібрався, почав шукати Господа й прохати Його про допомогу; на той момент кожен усім своїм серцем прагнув отримати слово від Бога. Отже, Йосафат проголосив піст, щоб продемонструвати свою щирість по відношенню до Бога й надзвичайну потребу в Ньому. Уявіть собі картину: ви конче потребуєте слова від Бога; щоб його отримати, спробуйте пропустити кілька прийомів їжі, натомість використавши цей час для пошуку Бога. Принагідно хочу поділитися з вами ще кількома непоганими ідеями. Отже, вимкніть телевізор — замість перегляду телепрограм проведіть час із Богом; присвятіть бодай кілька вечорів удома, шукаючи Бога, замість гуляти з друзями й прохати в них поради. Подібні вчинки будуть свідченням вашого розуміння того, як важливо навчитися чути голос Бога.

На жаль, деякі люди починають старанно шукати Бога, лише потрапивши в біду, тоді як на ділі усі ми повинні наполегливо здійснювати Його пошук повсякчас. Якось Бог відкрив мені, що в багатьох людей постійно з’являється безліч проблем лише тому, що вони шукають Його, тільки опинившись у халепі. Господь показав наступну сумну картину: усунь Він проблеми з життя деяких людей, і вони взагалі перестануть Його шукати. З огляду на це Він дав мені настанову: “Завжди шукай Мене так, наче ти зайшла в безвихідь, і тоді безвихідних ситуацій стане набагато менше у твоєму реальному житті”. Я вважаю це дуже слушною настановою, тому наполегливо раджу вам дослухатися й застосовувати її щодня.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не чекайте, допоки потрапите в біду; шукайте Бога повсякчас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon