Що ж нам робити?

Що ж нам робити?

А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. – До Галатів 6:9

У нашому сьогоденні ми стикатимемося з різними проблемами, розчаруваннями і труднощами. Життя… таке вже воно мінливе. Тож, враховуючи все це, що ж нам робити, як бути? Ми повинні лишатися стійкими і непохитними. Інакше кажучи, нам ніколи не слід здаватися! Незалежно від того, що відбувається в нашому житті, перемога дістанеться тільки тим, хто не схибить, не буде легкодухим і дійде до кінця. Не забувайте, що посеред наших життєвих труднощів і випробувань Святий Дух, можливо, здійснює найвагомішу роботу в наших серцях. Його не турбують наші зовнішні обставини. Якщо ми на ділі довіряємо Йому, то й нас вони не повинні бентежити! Святий Дух завсіди поруч із нами ― не тільки у добрі, а й у скрутні часи. Він проведе нас через що завгодно ― тільки тримаймося за Нього і не припиняймо йти за Ним. Це означає, що ми маємо бути старанними в молитві, непохитними у своєму рішенні наслідувати Його, стійкими у вірі і готовими твердо стояти на Божому Слові, Його обіцянках для нашого життя.

Досить часто нас може збити з пантелику надто повільний перебіг нашого життя. До речі, ворог отримує величезне задоволення від якомога частішого нагадування нам про це! Але пам’ятайте, саме в такі часи Бог зазвичай виконує чи не найважливішу роботу у нашому житті. Тож, все не зводиться тільки до нас із вами. Те, що Господь творить всередині нас, є лиш підготовкою до роботи, яку Він має намір здійснити через нас!

Звісно, іноді життя може бути надзвичайно складним. Але також я впевнена, Бог зарадить нам, якщо завжди будемо стійкими й непохитними. Твердо стіймо на обітниці, даній нам у Посланні до Галатів 6:9: «А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо».

Тож дозвольте мені ще раз запитати: що ж нам робити? Моя відповідь ― ніколи не відступайте і не здавайтеся! А якою буде ваша відповідь?


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я вірю, що Ти дієш у моєму житті навіть у скрутні часи. Сьогодні я приймаю рішення залишатися стійким, непохитним і завжди бути слухняним Тобі.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon