Якір надії

Якір надії

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ця надія для душі як котвиця, міцна та безпечна, що аж до середини входить (у Його присутність) за заслону… – До Євреїв 6:19, АМР

Усі ми стикаємося з життєвими труднощами, випробуваннями, переживаємо скрутні часи й тому, на кшталт корабля під час бурі або шторму, ми повинні бути твердими й непохитними. У будь-якого судна є якір, або котвиця, що тримає його на одному місці. І тому в Біблії надію, чи сподівання, порівняно з якорем для нашої душі. Складаючи надію й уповання на Бога і Його Слово, ми, можливо, й відчуватимемо вітер і хвилі, що вирують за бортом, однак, їм буде не сила зрушити нас із місця.

Під час шторму надія дає нам можливість бачити ситуацію справжньою, та, попри це, не сумніватися й бути впевненими в тому, що попереду на нас чекає щось краще. Це додає нашому сподіванню сили й потужності, робить з нього важливу й значиму якість, особливо потрібну за часів неприємностей і труднощів. По суті, я вірю, що надія — це основа, або фундамент, на якому має будуватися наша віра.

Ніхто, навіть Бог, не може пообіцяти, що нам ніколи не доведеться мати справу з розчаруваннями або неприємностями. Та навіть при цьому надзвичайно важливо для нас — не втрачати надії. Коли ми підтримуємо позитивне ставлення й держимося за сподівання, що маємо в Христі, це дає нам можливість побачити у своєму житті Божу силу, що здатна творити дива.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я складаю надію винятково на Тебе. Моя віра в Тебе й здатність очікувати від Тебе чогось доброго в моєму житті — це мій надійний якір у скрутні часи.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon