Як досягти здійснення даних вам Богом мрій

Як досягти здійснення даних вам Богом мрій

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Іди до мурашки… поглянь на дороги її й помудрій: нема в неї володаря, ані урядника, ані правителя; вона заготовлює літом свій хліб, збирає в жнива свою їжу. – Приповісті 6:6-8

Своїм дітям Бог дає великі життєві мрії. Для того щоб вони здійснилися, ми повинні постійно старанно навчатися й співпрацювати з Богом, аби процес нашого особистого розвитку ніколи не припинявся. Це потребуватиме від нас багато часу, зусиль, рішучості й важкої праці.

У нашому суспільстві ми так сильно звикли до зручностей і комфорту. Автоматичні посудомийні машини, машини для прання й сушки одягу тощо. Нам достатньо легенько натиснути кнопку — все інше машина зробить замість нас. Однак у Божому Царстві ніщо не відбувається автоматично. Ви не зможете виконати Його плану або покликання для вашого життя, не виробивши потрібних для цього навичок.

У книзі Приповістей згадується про мураху. Мурашки компенсують свій невеличкий розмір рішучістю й наполегливістю. З їхнього життя-буття ми можемо багато чого навчитися, зокрема, бути такими ж умотивованими й дисциплінованими, як вони. Спромігшись виробити подібну мотивацію й дисциплінованість у своєму житті зо Христом, ви врешті станете тим, ким Бог вас створив. І на додачу в процесі перетворення зможете привести до Нього багатьох інших людей. Тому не припиняйте рухатися вперед, виробляти рішучість у своєму характері, й невдовзі ви побачите здійснення усіх своїх заповітних мрій!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я прагну бути тим, ким Ти мене створив, і досягти здійснення усіх мрій, які Ти поклав мені на серце. Допоможи мені, будь ласка, завжди бути зосередженим на Тобі й докладати час, рішучість і зусилля, щоб зростати духовно та здійснювати плани й задуми, які Ти маєш для мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon