Як діяти в кризовій ситуації

Як діяти в кризовій ситуації

…Я знаю, що тим буде добре, хто Бога боїться (й шанує Його), хто перед обличчям Його має страх, (хто вклоняється Йому й усвідомлює, що Його присутність завжди з нами)! —Екклезіяст 8:12, АМР

Ще давно Бог навчив мене алгоритму дії у кризовій ситуації. Ісус сказав: “Прийдіть до Мене” (Євангеліє від Матвія 11:28); Він не радив нам бігти до телефону й звертатися по допомогу до друзів, коли стикаємося з непередбаченими обставинами. Я нічого не маю проти того, щоб прохати людей про молитву, однак, біжачи відразу до них, замість дієвих ліків для вирішення своєї проблеми ми отримуємо всього лише пластир, який згодиться тільки для того, щоб її прикрити. За все своє життя ми стикаємося з розмаїттям викликів і кризових ситуацій. Іноді останні бувають украй складними, а часом — доволі незначними. Господь показав мені, що, не бажаючи постійно жити в стані “бойової готовності”, я маю шукати Його невпинно й дуже старанно. Раніше я проводила час із Богом лише іноді або тільки потрапивши у велику життєву халепу. Та врешті-решт я усвідомила, що повинна завжди шукати Бога так, ніби постійно відчайдушно потребую Його допомоги — як у важкі часи, так і в часи великих благословень. Якщо прагну нормального життя, замість завше розбиратися з кризовими ситуаціями, то маю неодмінно підтримувати такий стан.

Часто спілкування з Богом посідає останнє місце серед усіх пріоритетів у безпроблемний, спокійний період життя. Проте я помітила: якщо Бога шукати, тільки потрапляючи у відчайдушні ситуації, то Він буде змушений увесь час допускати подібні в нашому житті, щоб ми постійно підтримували з Ним спілкування.

Бог завжди врятує нас і допоможе, якщо прийдемо до Нього. Та бажаючи постійно жити в мирі й перемозі, нам самим доведеться старанно шукати Його повсякчас, як до цього спонукає наш вірш на сьогоднішній день.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Якщо не хочете постійно перебувати в кризових ситуаціях, то почніть регулярно спілкуватися з Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon