Як любити й не стомлюватися

Як любити й не стомлюватися

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Господь) правосуддя вчиняє покривдженим, хліба голодним дає! Господь… сироту та вдовицю підтримує… – Псалом 145:7-9

Часто в Біблії Господь вказує на нашу відповідальність перед пригнобленими й голодними, вдовицями й сиротами, безбатченками й прихідьками. Він нерідко згадує про самотніх, покинутих, забутих, малопомітних і знецінених людей. Господь усім серцем дбає й думає про пригноблених, голодних і спраглих.

Люди можуть бути голодними в багатьох відношеннях. Навіть попри велику кількість фізичної їжі вони можуть відчувати неабияку нестачу цінності й любові. Бог піднімає голову пригнічених горем; Він захищає прихідька й підтримує безбатченка та вдовицю. Як Йому це вдається? Він завжди діє через людей. Тож Богові конче потрібні вірні, покірні, присвячені Його ділу люди, які живуть тільки для того, щоб покривати, або задовольняти, нужди інших.

Якось мати Тереза сказала: «Не думайте, що справжня любов має бути якоюсь надзвичайною. Нам просто треба любити так, щоб не стомлюватися від цього». Отже, я усвідомила, що багато людей, з якими ми щоденно стикаємося, просто намагається протриматися, допоки хтось не прийде до них і не врятує. Цим «кимсь» можемо бути ми з вами. Тож дозвольмо Божій любові до поранених і розбитих серцем діяти через нас, покриваючи нужди тих, хто страждає духовно, емоційно чи фізично. Любімо і не стомлюймося від цього!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, дай мені силу, щоб любити й не стомлюватися від цього. Зміни ставлення мого серця до зранених і нужденних, покажи, будь ласка, як мені задовольнити їхні потреби й нужди.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon