Як натренувати свою віру

Як натренувати свою віру

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Знайте (й будьте впевнені в тому), що досвідчення вашої віри дає терпеливість, (витривалість і непохитність). – Яків 1:3, АМР

Зріла віра не приходить до людини за один день. Бажаючи мати глибоку, здорову, тверду й непохитну віру в Бога, ми повинні розробляти її, посилювати й укріпляти. Поміркуйте про солдатів, що перебувають в армії. Спершу, тільки-но прийшовши у військкомат, вони ще не готові до запеклих боїв. Насамперед їм потрібно пройти курс базової підготовки. Отже, вони навчаються, тренуються й виробляють необхідні навички. Таким чином, інструктори змушені «споряджати» їх, перш ніж відправити навіть у перший бій, тому що солдатам належить мати певний рівень сили, витримки, непохитності й терпіння.

Тепер поміркуймо над цим з точки зору нашої віри. Передусім ми приходимо у військкомат, або віддаємо своє життя Ісусові Христу. Далі ми проходимо курс базової підготовки, або розробляємо власну віру. В даному випадку Святий Дух виконує роль нашого Інструктора, або Тренера. Він досить добре знає, чого потребує кожен із нас, аби розтягнути свою віру й бути готовим до боротьби, незалежно від того, вчасна вона чи ні. Тож, попри все, скорімося Йому, навіть коли скрутно й важко, і на додачу обов’язково сподіваймося, що Він знає, як розробляти й тренувати нашу віру.

Коли ви дозволяєте Святому Духові навчати вас і тренувати, то результат у вигляді сильної, безмежної й непохитної віри в Бога завжди буде вартий будь-якого часу й зусиль, що вам доведеться прикласти!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я віддаю себе у Твоє розпорядження й благаю, почни навчати й тренувати мене. Я прагну мати зрілу, непохитну віру. Навчи мене не жити за баченням, натомість — за вірою. Настав мене, як довіряти Богові в будь-якій ситуації й сподіватися, що Він забезпечить мене всім потрібним.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon