Як отримати те, на що ви не заслуговуєте

Як отримати те, на що ви не заслуговуєте

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Непохитно надіюсь на Господа, і Він прихилився до мене, і благання моє Він почув. Витяг мене Він із згубної ями, із багна болотистого, і поставив на скелі ноги мої, і зміцнив мої стопи… – Псалом 39:2-3

Більшість людей дозволяють Богові допомагати їм тільки тоді, коли, по-їхньому, вони на це заслуговують. Колись давно я також мислила таким чином. Впродовж багатьох років я відчувала, що Бог має допомагати мені або сприяти в чомусь лише тоді, коли, на мою думку, я на це заслуговувала або вчинила стільки добра, що без сумніву гідна Його допомоги.

Таке хибне мислення не допомагає людині виробити вдячного, благоговійного ставлення до Бога. Якщо вважати, ніби ми заслужили те, що отримуємо, то це вже не подарунок, а нагорода, або «оплата за надані послуги». Одержуючи те, на що не заслуговуємо, ми переживаємо неймовірну дію благодаті, тоді як за власні вчинки плоті отримуємо те, що заслужили.

Будь ласка, відкрийте своє серце і дозвольте Божій благодаті наповнити ваше життя, допомагаючи вам щодня. Ніколи не забувайте: життя і досягнення всього лише власними силами неодмінно призведе до розчарування. Тож поверніться до Божої благодаті і дайте право Богові діяти через вас. Дозвольте Йому зробити вам послугу. Не намагайтеся стати гідними Його допомоги — просто дозвольте Господу задовольнити всі ваші нужди.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я усвідомлюю, наскільки безглуздо приймати Твою допомогу тільки тоді, коли, як на мене, я на це заслуговую. Я відкладаю вбік свої власні вчинки плоті і приймаю Твою благодать. Дякую Тобі за те, що допомагаєш мені у будь-якій ситуації — навіть коли я на це не заслуговую.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon