Як щоденно перебувати в Божій присутності

Як щоденно перебувати в Божій присутності

Ісус відповів і до нього сказав: Як хто любить Мене, той слово Моє берегтиме, і Отець Мій полюбить його, і Ми прийдемо до нього, і оселю закладемо в нього. – Іван 14:23

Іноді наше життя може стати надто насиченим і сповненим речей, які відволікають нашу увагу. Так легко закрутитися поміж турбот, невідкладних справ і хвилювань, забувши про те, що має для нас найбільше значення.

На кінець другого розділу Євангелія від Луки наведена надзвичайно цікава історія про те, як Марія та Йосиф узяли дванадцятирічного Ісуса з собою до Єрусалиму на відзначання свята Песах. По закінченні свята вони вирушили додому і були впевнені, що Ісус теж пішов з ними.

Цікаво, як часто, вважаючи, що Бог поруч із нами, ми губимося, блукаємо і починаємо займатися власними справами?

І ось що цікаво: Марія та Йосиф, перш ніж усвідомити, що Ісуса немає поруч, відійшли на відстань одного дня подорожі від Єрусалиму. Їм знадобилося три дні на Його пошуки. Три дні! Мабуть, поміркувавши над цією історією, можна дійти висновку: втратити цю особливу Божу присутність набагато легше, ніж відшукати її після того, як втратили.

Ми повинні бути дуже обачними і завжди перебувати у Божій присутності. Коли ми живемо таким чином, Бог почувається в нашому серці, наче у Себе вдома.

Усе починається з прийняття рішення бути слухняними Його Слову. Готовність відвернутися від поведінки, образливої для Бога, ― це найперша ознака духовної зрілості. Вона свідчить про небайдужість до Його думки.

Отже, ми маємо бути щедрими у своєму ставленні до інших людей, вміти пробачати, забувати про свої образи і жити з миром у серці. Коли ми приймаємо рішення стежити за своїми словами, бути вдячними Богові й підбадьорювати інших людей, то починаємо відчувати тісний зв’язок із Богом впродовж усього дня.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Отче, дякую Тобі за те, що мешкаєш у моєму серці. Сьогодні мені неабияк потрібна Твоя присутність, Боже. Допоможи мені шанувати Тебе своїми думками, словами і бути благословенням для людей, які мене оточують.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon