Єдність приносить благословення

Єдність приносить благословення

О, як добре і як гарно, коли брати живуть разом!.. Наче роса Аермона, що опускається на гори Сіонські. Адже там Господь заповів благословення і життя навіки. —Псалом 132:1,3, УТТ

Молячись про щось, однак не отримуючи відповіді, можливо, вам не завадило б звернутися по допомогу до когось, хто долучиться до вашої молитви, а відтак разом ви молитиметеся в згоді і єдності. Як читаємо у наведеному вище вірші, єдність є потужною духовною силою, і як щось добре, приємне й корисне приносить у наше життя Божі благословення.

Коли двоє або троє людей долучаються до молитви згоди, Ісус обіцяє бути з ними, і Його присутність приносить у їхнє життя й обставини більшу силу, ніж вони можуть собі уявити. Ісус каже: “Коли б двоє з вас на землі погодились, (досягли гармонії, об’єдналися разом і почали прохати) про всяку річ, (тобто про що завгодно,) то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі! Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє (й заради нього) зібрані (й діють у згоді, як Мої учні,) там Я серед них” (Матвій 18:19–20, АМР). Бог завжди поруч із нами, проте наша сила збільшується, коли ми збираємося разом і вдаємося до молитви — в єдності й згоді. За Біблією, один може прогнати тисячу, а двоє —десять тисяч (див. Второзаконня 32:30). Мені до душі така математика!

Оскільки Божі благословення виливаються на єдність, а Його присутність завжди перебуває з тими, хто діє в згоді й молиться в Його ім’я, то ворог робить усе можливе, щоб розділити людей, посіяти розбрат у їхніх стосунках й розпалити між ними ворожнечу. Нам конче потрібно усвідомити, яку силу несуть у собі єдність і згода, і вивільнити її в нашому житті, спілкуючись із Богом, прислухаючись до Його голосу разом з іншими людьми.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не забувайте хоча б іноді молитися разом з іншими людьми, тобто долучатися до спільної молитви з ними.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon