Ісус прийшов спрямувати нас дорогою миру

Ісус прийшов спрямувати нас дорогою миру

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Щоб світити всім тим, хто перебуває в темряві й тіні смертельній, щоб спрямувати наші ноги на дорогу миру! – Лука 1:79

Я твердо вірю, що мир — це одна з найголовніших переваг і одне з найбільших благословень, даних нам Богом. Проте через постійну зайнятість, заклопотаність, турботи повсякденного життя й тиск, який усі вони спричиняють, ми часто зовсім не відчуваємо цього миру у своєму серці. Але так не має бути. В Євангелії від Луки 1:79 читаємо, що однією з причин, навіщо Бог послав Ісуса на землю, — є Його сильне прагнення спрямувати наші ноги на дорогу миру. Ми, віруючі люди, маємо дивовижний привілей і неймовірну здатність жити з надприродним Божим миром у серці, незважаючи на свою постійну зайнятість і всі події, що відбуваються навколо нас.

Впродовж перших сорока років свого життя я взагалі не мала миру в серці, а тому постійно почувалася нещасною. Врешті-решт я відчула таку гостру потребу в цьому надприродному мирі, що була готова співпрацювати з Богом і робити все, що завгодно, тільки б його здобути. На щастя, зараз моє життя настільки спокійне й мирне, що годі й уявити. Я спроможна прямувати дорогою миру не тільки тоді, коли все в моєму житті тихо й спокійно. Нині мені не стануть на заваді ні життєві шторми, ні бурі.

А чи зробили ви своїм пріоритетом у житті пошук справжнього миру? Господь цього жадає. Йдіть за Святим Духом, і вам стане до снаги здобути той мир, що за правом належить вам у Христі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за те, що послав Ісуса спрямувати мої ноги на дорогу Твого миру. Я приймаю Твоє найбільше благословення для мого життя — мир, що має повіки панувати в моєму серці.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon