Hе припиняйте наближатися до Нього

Hе припиняйте наближатися до Нього

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Жадає аж до заздрости (бути прийнятим у наших серцях) Дух, (Який) у нас пробуває? – Яків 4:5, АМР

Чи бажаєте ви бути ближче до Бога? Щодо Нього, то Він палко бажає бути ближче до нас. У наведеному вище уривку зі Святого Письма сказано, що Його Дух мешкає в нас і жадає аж до заздрості бути прийнятим у наших серцях. Хіба можна бути ще ближче до когось у світі? Ми можемо завжди наближатися до Бога завдяки своїм стосункам із Ним. По суті, ми з вами єдині, хто визначає, наскільки близькими і тісними будуть ці взаємини. Хоча Святий Дух і мешкає всередині нас, та Він ніколи не силуватиме нас до стосунків. Він жадає, щоб ми з радістю прийняли Його і впустили у своє життя.

Бог створив нас для спілкування, і Він має безмірне бажання контактувати з нами і будувати стосунки. Господь прагне говорити з нами, слухати нас, вчити і вести — просто бути частиною нашого повсякденного життя. Стосовно нас, то ми теж повинні цього прагнути! Наше життя відновлюється і зцілюється, коли будуються наші взаємовідносини з Богом. Переваг від часу, проведеного у спілкуванні з нашим Батьком, просто не злічити.

Друзі, я заохочую вас бути невпинними і наполегливими у пошуках можливостей поспілкуватися з Отцем. Він чекає на вас і промовляє: «Прийдіть до Мене». Тож е соромтеся… почніть розвивати з Ним стосунки, і побачите, як багато всього Він для вас приготував!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, мене вражає, як сильно Ти прагнеш зі мною спілкуватися. Я теж хочу ставати ближче до Тебе. Дякую за те, що любиш мене і обов’язково наблизишся до мене, якщо я почну наближатися до Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon