Kā iepazīt Jēzu - How to Know Jesus

Kā iepazīt Jēzu

Iepazīstot Jēzu jūs uzsākat iet pa pārsteidzošu ceļu, kas jūs ievedīs Dieva plānā. Romiešiem 3:23 ir teikts šādi: jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības. Pazīt Jēzu vienkārši nozīmē apzināties vajadzību pēc Viņa, ticēt tam, ko Viņš ir izdarījis priekš tevis un pieņemt Viņa apbrīnojamo dāvanu. Tā ir apziņa, ka tu nevari dzīvot šo dzīvi pats par sevi, ka tu esi grēkojis un tev ir vajadzīgs Glābējs.

Iepazīstot Jēzu, iegūstot glābšanu, notiek pārsteidzošs apmaiņas process. Tu Viņam atdod visas sliktās un grēcīgās lietas, kuras esi nodarījis un apmaiņā no Dieva saņem visu, ko Viņš tev paredzējis. Neskatoties uz to, vai tu to zini, vai nē, Viņa plāns priekš tevis ir apbrīnojams un šis ir pirmais solis, kas ved uz šī ceļa.

„Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet iegūtu mūžīgo dzīvību.” —JĀŅA 3:16

LŪGŠANA

Romiešiem 10:9 ir teikts – ja mēs apliecināsim Jēzu par Kungu un sirdī ticēsim, ka Dievs Viņu uzmodinājis no mirušajiem, tad mēs tiksim glābti. Ja Jēzus tevi aicina uz personīgām  attiecībām ar Viņu, un tu esi gatavs Viņam sekot visā, ko dari, tad Lūdz šo lūgšanu skaļi:

 

“Jēzu, es zinu, ka esmu grēkojis un man ir vajadzīgs Glābējs. Es ticu, ka tu nomiri pie krusta par mani un par visiem maniem grēkiem. Es ticu, ka Tu mani glāb tieši tagad. Es atdodu Tev savu dzīvi. Šodien es zinu, ka esmu glābts un ka Tu esi man piedevis. Māci man izprast, ko nozīmē dzīvot priekš Tevis ikdienā. Amen.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon