Ви маєте надію та майбутнє

Ви маєте надію та майбутнє

Єремія 29:11: «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.»

Хіба це не втішно знати, що є задум для вашого життя? Незалежно від того, що сталося на шляху, незалежно від неправильних напрямів і помилок, Бог веде вас до особливої миті. Фактично, Він веде вас до Себе. У Ньому ваша остаточна надія і майбутнє. Це означає, що ви можете жити повноцінним життям з Ісусом і для Нього. І тому через Нього, через Його обіцянку ніколи не залишити або покинути вас, ви можете бути піднесеним!

Ця подорож: безперервний процес

Ви можете запитати: що мені тепер робити, коли я прийняв Христа? Це чудове питання, оскільки ви зробили перший крок. Хоча сьогодні ви не відчуваєте змін, знайте, що Христос почав працювати всередині вас.

До Колоссян 2:6-7 написано: Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою. Ми можемо укоренитися та зміцніти через молитву, читання Божого Слова, Біблії, та дозволяючи Святому Духу вести і спрямовувати нас.

Починаючи Життя з Христом

Слова Ісуса до учнів, які написані у Божому Слові : Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. – Від Івана 10:10

Задум для вас – жити повноцінним і захоплюючим життям у Христі, і ми хочемо допомогти вам впевнено розпочати цю подорож.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon