Бог відчиняє й зачиняє двері

Бог відчиняє й зачиняє двері

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Оце каже Святий, Правдивий, що має ключа Давидового, що Він відчиняє, і ніхто не зачинить, що Він зачиняє, і ніхто не відчинить. – Одкровення 3:7

Певні періоди нашого життя можуть набувати особливого значення, бути досить важливими для всього життя, коли нам особливо чітко треба чути Божий голос. Не завжди буває легко відрізнити Його голос від голосу наших власних емоцій і думок. Та з власного досвіду я знаю, що Бог може відчинити перед нами двері неймовірних можливостей, які нікому не сила зачинити, але також навпаки, годі й мріяти відчинити власними силами двері, що Він зачинить.

Я змарнувала багато років життя, намагаючись здійснити те, про що мріяла. Та мене спіткали тільки смуток і розчарування. Тож я усвідомила, що, покладаючись винятково на Бога, ми отримаємо від Нього Його прихильність і допомогу з легкістю досягти мети й втілити мрію в життя, коли тільки шукатимемо Його й все робитимемо в Його досконалий час. Господь вестиме нас до мети крок за кроком. Якщо раптом ви ступите крок у невірному напрямку або зіб’єтеся з курсу, то Він сповістить вас про це, перш ніж ви встигнете зайти надто далеко.

Знайте, що Його думки вищі за ваші. Він бачить кінець від початку. Всі Його дороги правильні й прямі. Він знає, що є кращим для вашого життя, й обов’язково допоможе вам цього досягти. Прислухайтеся до Його голосу, й ви ніколи не заблукаєте.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я вірю, що Ти відчиниш правильні двері в моєму житті й зачиниш хибні. Навіть тоді, коли я не знаю, що робити, я віритиму, що можу чути Твій голос і йти за Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon