Бог завжди чує

Бог завжди чує

Змовлялись тоді один з одним і ті, хто страх перед Господом має, і прислухавсь Господь, і почув, і перед обличчям Його була писана пам’ятна книга про тих, хто страх перед Господом має, і хто поважає Ймення Його. —Малахія 3:16

Погодьтеся, у нашому вірші на сьогоднішній день сказано про те, що Богові подобаються розмови, в яких ми згадуємо про Його добрість. Чуючи це, Він дістає Свою пам’ятну Книгу й записує їх у неї. Він не занотовує ваше бурчання, нарікання чи скарги, зате запам’ятовує, записуючи в ній, слова хвали й подяки, що злітають із ваших вуст.

Замисліться на хвильку про те, як ви почувалися б, підслухавши розмову своїх дітей між собою: “Наша матуся така чудова. У нас найпрекрасніша мама у світі. Хіба наші тато з мамою не найлуччі? Вони — найкращі батьки у світі!” Я впевнена, почуй ви такі слова, і вам одразу захотілося б благословити своїх прекрасних дітей. З іншого боку, поміркуйте, що ви відчули б, зайди у кімнату тієї миті, коли ваші діти говорили б між собою на кшталт: “Як же мені набридли мама з татом! Вони ніколи нічого для нас не роблять, а тільки вигадують різноманітні правила й настанови. Вони взагалі не хочуть, щоб ми веселилися й раділи життю. Мама завжди до нас чіпляється й змушує робити домашнє завдання. Люби нас батьки по-справжньому — і ми отримували б від них усе, чого хочемо, замість того, що, на їхню думку, нам конче потрібно.”

Наше життя з Богом майже не відрізняється від цих двох, щойно описаних мною, ситуацій. Ми — Божі діти! Господь чує все, про що ми говоримо, і знає все, що відбувається в нашому серці, навіть коли ми мовчимо про це. Тож які, по-вашому, слова Він прагнув би чути від нас? Не дивуйтеся, але це слова про те, який Він чудовий! Який Він прекрасний! Які дивовижні Його наміри й учинки! Скільки неймовірних речей Він уже зробив у нашому житті, і скільки ще попереду! Відгукуйтеся про Бога добре, хваліть Його від щирого серця — цим самим ви створите неймовірну атмосферу, в якій постійно чутимете Божий голос.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Говоріть на адресу Бога тільки те, за що вам не буде соромно.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon