Бог знає ваші нужди

Бог знає ваші нужди

До твердині (безпеки й процвітання) поверніться, о в’язні надії! І сьогодні звіщаю (Я тобі, що відновлю твоє життя й) подвійно тобі поверну (за всі твої колишні негаразди)! —Захарія 9:12, АМР

Якось одного дня я дуже засмутилася через те, що трапилося в моєму житті. Так сталося, що до нас із Дейвом дуже несправедливо поставилися в певній ситуації, і мене це дуже пригнічувало. Тоді я саме летіла в літаку, тому вирішила почитати Біблію. Та несподівано відкривши книгу Захарії й прочитавши наведений вище вірш, я наче прозріла — ці слова, немов зіскочивши зі сторінки, стрибнули прямо в моє серце. Повірте, після цього уривку моя віра піднялася на новий рівень. Я одразу чітко збагнула, що Бог звертався до мене стосовно моєї неприємної ситуації. Отож я відчула: якщо тільки я не здамся і не втрачу надії, якщо тільки зберігатиму правильне ставлення, то колись Бог неодмінно поверне мені подвійно за все відняте в цих обставинах.

З того часу минув майже рік. І от день у день Бог зробив диво, виконавши Свою обітницю: Він повернув мені подвійно за те, чого мене так несправедливо позбавили, і зробив це саме через тих людей, які так погано повелися з нами в минулому!

Отож взоруючи на досвід, можу вас запевнити: Святий Дух достеменно знає, що саме вам потрібно. Щодо мене, я відкрила свою Біблію того дня, сподіваючись на Його звернення й допомогу в розв’язанні ситуації. Однак Святий Дух перевершив усі мої очікування й сподівання — Він не тільки втішив мене, але й пообіцяв відновити справедливість, повернувши усе втрачене. У цьому уривку зі Святого Письма, як, до речі, і в усіх інших, Бог дає вам обітницю, прямо через нього звертаючись саме до вас.

Потребуючи втіхи або мудрої життєвої підказки, звертайтеся до Божого Слова. Адже тільки в ньому на ділі можна знайти відповіді на будь-які питання й способи розв’язання будь-яких життєвих ситуацій.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Замість колись утраченого Бог дасть вам подвійні благословення.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon