Божий досконалий план для вашого життя

Божий досконалий план для вашого життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його (і доведе до досконалості) аж до дня Христа Ісуса, (коли Він повернеться на землю). – До Филип’ян 1:6, АМР

«Бог має досконалий план для вашого життя!» Хоча б раз у своєму житті ми всі чули цю фразу, та навряд чи більшість із нас вірять в неї насправді. Можливо, нас турбує саме слово «досконалий»? Ніхто з нас не досконалий, і думка про щось досконале тільки додає тиску і стресу у наше повсякденне життя. Досконалість здається нам чимсь нереальним, неможливим і недосяжним. І вгадайте, що? Вона справді є такою!

Божий план є досконалим не тому, що ми досконалі. Ця його характеристика витікає з того, що він створений Самим Богом! Господь є джерелом досконалості, бо Він єдиний насправді досконалий. Без сумніву, Бог знає нас краще, ніж ми самі знаємо себе. Саме Він спроектував і запустив у дію план, що був індивідуально розроблений для нашого життя.

Апостол Павло говорить у Посланні до Филип’ян 1:6, що Бог урятував нас, розпочав добре діло в нас, і воно рано чи пізно прийде до свого логічного завершення, тобто досягне досконалості.

Усвідомлюючи Божу дію у нашому житті, ми повинні також пам’ятати, що, незалежно від нашої недосконалості, Бог завжди залишається досконалим. За жодних умов ніякий, навіть наш найкращий вчинок не зможе бодай наблизитися до Божої досконалості. Лише Ісус, досконалий Божий Син, здатен на досконалі вчинки; тільки тому, що ми перебуваємо у Христі, досконалий Божий план може здійснитися у нашому житті!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Дорогий Господи, я знаю, що сам недосконалий, та, на щастя, Твій план для мого життя ґрунтується на Твоїй досконалості, замість моєї. Дуже дякую Тобі за те, що розпочав у мені добре діло. Я вірю, що Ти і завершиш його, тобто доведеш до досконалості.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon