Вивчайте Боже Слово й прислухайтеся до Його голосу

Вивчайте Боже Слово й прислухайтеся до Його голосу

(Вивчай Боже Слово й намагайся, тобто роби все можливе, щоб) поставити себе перед Богом гідним, (перевіреним за допомогою випробувань,) працівником бездоганним, що (не має підстав для осоромлення, бо правильно аналізує Слово правди й уміло, точно й) вірно навчає науки правди. —2 до Тимофія 2:15, АМР

Хочу зазначити, що кожен, хто прагне чути голос Бога, повинен старанно вивчати Його Слово — Святе Письмо. Хай яким способом Бог вирішить звернутися до нас, Він ніколи не суперечитиме Власному записаному Слову, що грецькою мовою звучить як “логос”. Слово ж, яке Він промовляє особисто до людини, грецькою мовою звучить як “рема”. Бог здатен нагадати нам Своє конкретне Слово “логос” будь-коли й у будь-якій ситуації. З іншого боку, Його слово “рема” (слово, за допомогою якого Він звертається особисто до нас) не записане слово у слово на сторінках Біблії, але принципи, що Бог намагається нам передати через нього, завжди співпадатимуть з усім, записаним у Його Слові. Таким чином, Біблія допомагає нам розібратися й визначити, чи справді Боже звернення ми чуємо.

Прикладом, у слові “логос”, тобто в записаному Божому Слові, неможливо знайти конкретної настанови чи вказівки щодо часу придбання нової автівки або її марки. Єдине, що зарадить нам у цьому випадку, це слово “рема”. Хоча Боже Слово й не дає нам чітких інструкцій стосовно придбання автівки, в ньому багато йдеться про мудрість і здоровий глузд. Зрозуміти вищесказане допоможе нам наступний приклад. Одного дня нам здалося, що “отримали слово від Бога” й повинні придбати автівку певної марки. Та, захопившись цією думкою, раптом ми усвідомлюємо, що така дорога покупка загонить нас глибоко в борги на наступні кілька років. Відтак ми легко усвідомлюємо, що придбання такого авто ніяк не може бути мудрим рішенням, і голос, який ми почули, на жаль, належав зовсім не Богові.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Слово “логос” + слово “рема” = мудрість.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon