Вирішіть суперечку

Вирішіть суперечку

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете. – До Галатів 5:17

Виконання Божої волі для нашого життя вимагає від нас бути рішучими людьми. Ось одне з визначень слова «рішучість» — це «здатність урегулювати суперечку за допомогою авторитетного рішення». Особисто мені це визначення дуже подобається, бо інколи я спершу приймаю «рішення», й згодом воно надає мені «рішучості» в певних сферах мого життя. Прикладом, коли я стомлена, й у мене виникає бажання почати себе жаліти, я відразу спиняю себе: «О, ні, ти цього не робитимеш! Припини скиглити й зміни своє поводження! Бог любить мене, і я все можу в Христі, Який підкріплює мене й дає силу!»

У Посланні до Галатів 5:17 читаємо, що плоть і дух ніяк не можуть дійти згоди. Тож пам’ятайте, що визначення слова «рішучість» частково містить у собі «здатність урегулювати суперечку». Це надзвичайно важливо, бо, прагнучи досягти чогось у своєму житті, вам доведеться вирішити безперервну суперечку, яка точиться між вашими духом і плоттю.

Можливо, вам не завжди хочеться докладати зусиль і бути рішучою людиною, та не відступайте й не здавайтеся, інакше легко можете опинитися за межами Божої волі. За бажання відступитися, прийміть «рішення», зробіть вибір, спираючись на Боже Слово, підбадьорте себе, будьте рішучі, урегулюйте раз і назавжди, або вирішіть, суперечку між своїми духом і плоттю. Самі ж не припиняйте рухатися до здійснення Божого плану для свого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я прагну врегулювати суперечку між моїми плоттю й духом, та без рішучості годі про це й мріяти. Підкріпи мене й дай сили приймати правильні рішення, чинити правду у Твоїх очах, рухатися вперед, ніколи не відступати й не здаватися.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon