«Вони» — це ми з вами!

«Вони» — це ми з вами!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Справедливість (та праведність) – підстава престолу Твого; милість, (любов, добрість) та правда обличчя Твоє випереджують! – Псалом 88:15, АМР

Наш Бог справедливий. Це є частиною Його характеру, Його природи, Його сутності. Це те, ким Він є, тому Його прагнення — щоб ми також виробили в собі цю рису й особливість.

Справедливість бажає змінити неправильну ситуацію і здолати будь-яку кривду. Ми — Божі представники, через яких Він сміливо може діяти на цій землі, викорінюючи несправедливість, що існує у навколишньому світі. Щоразу на всяку неправду, яка зустрічається нам на шляху, першою реакцією має бути нестримне бажання помолитися про це. Опісля ми повинні себе запитати: «Як я можу цьому зарадити?»

Часом буває так легко через величезну кількість потреб, що виникають у нашому житті, втратити віру в себе і свої сили. Тому, споглядаючи прояви несправедливості, ми вважаємо це чиєюсь проблемою, тільки не нашою, і прагнемо, щоб «вони» її розв’язали! Ми бажаємо, щоб «вони» зробили се і те для виправлення ситуації. Та чи спинялися ви колись такої миті, щоб запитати себе: «А хто такі — ці вони?» Мені здається, що «вони» — це насправді ми з вами! Можливо, вам не сила самим розв’язати всі проблеми, що існують у світі, але ви хоча б якось можете цьому зарадити. Не сидіть склавши руки, спостерігаючи несправедливість, яка вас оточує. Бог не створив вас для бездіяльності і пасивності. Господь прагне, щоб ви почали прохати Його, аби Він показав, що ви можете зробити для людей у цьому світі. Бог створив вас, вклавши у серце ентузіазм, завзяття і пристрасть. Він наділив вас дарами і здібностями, щоб, використовуючи їх для Його слави, ви допомагали іншим людям. Тому почніть відновлювати справедливість у світі вже сьогодні.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, не дозволяй мені сидіти сиднем і тільки мріяти, аби «вони» щось зробили із несправедливістю, яка існує у світі, тоді як я і сам можу цьому зарадити. Дай мені сміливість і покажи, як здолати кривду, що мене оточує.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon