Дари Святого Духа

Дари Святого Духа

А щодо духовних дарів, (тобто надприродних проявів Божої сили,) то не хочу я, браття, щоб не відали ви (й не мали повної та достовірної інформації). —1 до Коринтян 12:1, АМР

Упродовж усієї історії існування християнства багато чого було написано й сказано про дари Духа. Навіть у самій Біблії йдеться про надзвичайну важливість дарів Духа. Взоруючи на це, ми усвідомлюємо, чому не повинні залишатися в невідомості стосовно них. Однак, незважаючи на всю ту інформацію, що доступна нам сьогодні, багато людей у Церкві майже нічого не знає про ці дари. Я, прикладом, багато років ходила в церкву, так жодного разу й не почувши проповіді або вчення про дари Духа. Я навіть не знала про їхнє існування, не кажучи вже про те, що вони можуть бути мені доступні.

Існує багато різноманітних “дарів” або “надзвичайні здібності, що виділяють деяких християн з-поміж усіх інших” (1 до Коринтян 12:4, АМР). Кожному даються різні дари, проте джерелом їх усіх є той самий Святий Дух. Коли ми надаємо Богові дозвіл вести нас за Собою й підказувати все, що стосується використання цих дарів, то разом з останніми ми отримуємо надзвичайну силу, в результаті чого життя переходить на зовсім інший рівень. У Першому посланні до Коринтян 12:8–10 перелічуються деякі з цих дарів: “слово мудрості, слово знання, віра, дари зцілення, здійснення чуд, пророкування, розпізнавання духів, різні (інші) мови й тлумачення мов”.

Всі ці здібності, дари, можливості й прояви надприродної сили дають віруючій людині змогу здійснити щось надзвичайне для Божого Царства. І повірте, всі вони доступні кожному християнину, без винятку. Неможливо спровокувати в себе наявність якогось духовного дару. Хоча ми й повинні наполегливо прагнути всіх цих дарів, та лише Святий Дух вирішує, коли й через кого вони мають діяти. Отож попрохайте Бога дати вам певні підказки, спонукання стосовно дарів Духа й очікуйте, що Він обов’язково це зробить.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Божа сила доступна вам сьогодні й щодня, відтак не провадьте кволого й слабкого життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon