Добре подумайте, перш ніж діяти

Потрібно вам бути спокійними, (слідкувати за собою, думати, перш ніж щось сказати,) і не робити необачно нічого.  Діяння 19:36, АМР

Повірте, приймати рішення, не спитавши спершу в Бога поради й не дочекавшись Його звернення до нас — зовсім немудро й нерозважливо; також вдаватися до дій, спершу не обдумавши того, що збираємося зробити, є вкрай безрозсудним. Часто ми переобтяжуємо себе надто великою кількістю зобов’язань, в результаті чого виснажлива праця приводить до надмірної втоми. Звісно, Бог підкріплює нас через Свого Духа, але Він не даватиме нам силу для виконання чогось, що виходить за межі Його волі для нашого життя. Його сила не призначена для того, щоб ми робили дурниці! Отже, відразу після нашої обіцянки Бог очікує від нас чесності й дотримання слова. Тому в нашому вірші на сьогоднішній день Господь радить нам “думати, перш ніж щось сказати” або пообіцяти. Відтак завжди питаймо Бога в молитві, що Він думає стосовно того чи іншого питання.

Мені самій довелося вивчити цей урок у власному житті. Раніше я на хвилі ентузіазму могла погодитися на все що завгодно, не спитавши поради в Бога. А вже через деякий час я скаржилася й ремствувала через такий щільний і насичений свій розклад. Богові довелося показати мені: шукай я спершу Його і перш за все прислухайся до Його порад, і мені було б нескладно уникнути розчарувань і життєвого стресу.

Я впевнена, що у вас часто з’являється можливість займатися чимсь, що вам подобається, або що ви вважаєте важливим. Тому сьогодні я принагідно хочу вам порадити: не погоджуйтеся на щось, спершу серйозно не обдумавши всі за й проти. Дочекайтеся настанови від Бога стосовно доцільності зайнятися тією чи іншою справою.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Думайте, перш ніж щось сказати, або на щось погодитися!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon