Долайте виклики один за другим

Долайте виклики один за другим

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити. – Ісус Навин 1:9

Я наполегливо раджу вам: долайте виклики, які з’являються у вашому житті, один за другим, по одному, тобто поступово. Спроба заглянути надто далеко в майбутнє викликає в нас саме розчарування. Довіра Богові вимагає, щоб ми сподівалися одного: Він дає нам наш «щоденний хліб», тобто ми отримаємо те, чого потребуємо, саме того часу, коли нам це буде дійсно потрібно, і не раніше.

Іноді життєві виклики можуть здаватися нам неможливими й нездоланними, та, без сумніву, Бог завжди поруч із нами. Ми повинні бути відважними й прийняти силу, яку Він нам дає. Пам’ятайте: Бог подарує вам благодать на кожен день, щоб ви були спроможні зробити те, що повинні зробити сьогодні, тому зосередьтеся на житті нинішнім днем і не турбуйтеся занадто про завтрашній день. Цей принцип можна застосувати й до інших сфер вашого життя — він допоможе звільнитися від боргів, привести житло до ладу, вирішити проблеми в шлюбі, навчити своїх дітей дисципліни, стати відповідальним і не спізнюватися на роботу, вчасно здавати проекти тощо. Усе, що життя вимагає від вас зробити, ви маєте здатність зробити.

У Посланні до Филип’ян 4:13 читаємо, що ви до всього готові й усе можете зробити, адже Бог наділяє вас силою. Жоден виклик не буде для вас нездоланним і непереборним, якщо Бог за вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, навіть коли виклики, що постають переді мною, здаються мені нездоланними, я знаю, що можу побороти їх потроху, по одному за другим, поступово, адже Ти завжди зі мною поруч. Я приймаю Твою силу вже сьогодні.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon