Жертва завжди має вам чогось коштувати

Жертва завжди має вам чогось коштувати

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я не принесу дармо (що мені нічого не коштує) цілопалень Господеві, Богові моєму. – 2 Самуїла 24:24, АМР

Я твердо вірю, що в Божому Царстві все, що дається просто й дешево, не варте того, щоб його мати. Бог віддав Свого Однородженого Сина заради єдиної мети — звільнити нас від пут гріха. Хоча нам ніколи й не вдасться відплатити Йому за цю неймовірну жертву, та ми повинні постійно самовіддано жертвувати, віддавати Йому щось зі справді важливого й значущого для нас. Цар Давид сказав, хай там як, але нізащо не віддасть Богові в жертву те, що нічого йому не коштує. Я усвідомила, що віддавання не є справжнім, якщо я не відчуваю на собі його наслідків. Віддаючи комусь одяг або вже непотрібне мені самій домашнє начиння, можливо, з мого боку, це і є добрим вчинком, та я не можу назвати це справжнім віддаванням. Воно починається тоді, коли я віддаю комусь таке, що на ділі сама хотіла б залишити собі.

Чомусь я впевнена, що у вашому житті вас не оминули часи випробувань, коли Бог спонукав вас віддати те, що вам надзвичайно подобалося. Та невже нагадування самим собі про те, що Він віддав за нас Свого єдиного Сина через величезну любов до нас не викликає бажання також віддати щось дороге й цінне?

Ось вам проста істина: ми повинні віддавати, якщо бажаємо бути щасливими; віддавання ніколи не буде справжнім, якщо чогось нам не вартуватиме.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну, щоб віддавання було вагомим і справжнім. Покажи мені, що саме й кому я маю віддати, щоб допомогти або просто благословити. Я бажаю віддавати так само, як Ти віддав за мене Своє життя через Свою величезну любов до мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon