Забудьте про себе

Забудьте про себе

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Я розп’ятий з Христом і живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе. – До Галатів 2:20

Апостол Павло сказав, що він розіп’ятий зо Христом. Інакше кажучи, щоби жити для Бога, йому довелося перестати думати про себе. У Святому Письмі зустрічаємо заохочення до такого самого способу життя. Можливо, це викликає у вас питання: «А як же я? Хто потурбується про мене?» Зазвичай саме такі думки й заважають нам жити для Бога так, як Він цього хотів би.

Дуже легко мати на думці винятково те, що стосується наших власних бажань і відчуттів, хоча насправді життя для самого себе сповнене зневіри, розчарувань і порожнечі. Мене глибоко вражає, як готовність зосередитися на Богові й своїй спроможності зробити щось для інших дає нам свободу від страху й постійного прагнення отримати щось надзвичайно потрібне чи омріяне.

Відкрию вам таємницю, що неабияк допоможе здобути радість у житті: замість намагатися зберегти своє життя, віддайте його. Якщо ви забудете про себе, зосередившись на Божій волі і Його бажаннях, то Він обов’язково покаже вам, як на ділі мати вагоме й значуще життя. Тож наполегливо раджу вам починати свій день із рішення присвятитися Богові. Такий вчинок не залишить Бога байдужим, і Він обов’язково допоможе вам жити благочестиво.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я віддаю Тобі свої очі, вуха й вуста, руки й ноги, серце, фінанси, дари, таланти й здібності, свій час і всю свою енергію — тобто усього себе цілком і повністю! Я не хочу жити тільки для себе; моє прагнення — то життя, присвячене Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon