Завжди довершуйте розпочате — це важливо

Завжди довершуйте розпочате — це важливо

Я прославив Тебе на землі, довершив Я те діло, що Ти дав Мені виконати. – Іван 17:4

Кілька років тому я прочитала вірш із Біблії, який змусив мене довго плакати перед Господом. В Євангелії від Івана 17:4 Ісус каже: «Я прославив Тебе на землі, довершив Я те діло, що Ти дав Мені виконати». На основі цих слів ми досить чітко можемо зрозуміти, що слідувати за Богом означає завершити те, до чого Він нас покликав.

З моменту знайомства з цим віршем для мене стало надзвичайно важливим не просто виконання того, до чого мене Бог покликав, але і завершення дорученої мені справи, розпочатої за Його веління. Перший крок у мандрівці з Богом робить багато людей, та, як на мене, набагато менше доходить до кінця подорожі з Ним.

Апостол Павло говорив: «…аби но скінчити дорогу свою та служіння…» (Діяння 20:24). Я збираюся виконати Боже покликання для мого життя, насолоджуючись його кожною хвилиною! Саме цього я хочу й для вас: смакуйте кожним днем свого життя і довершіть своє покликання ― справу, доручену вам Богом. Здебільшого це залежить від вас, навіть не від Бога. Він уже виконав Свою частину угоди, забезпечивши нас усім потрібним в Ісусі Христі. Тому тільки від нас залежить, чи будемо ми і надалі вчитися, зростати духовно і дозволяти Божому Духу здійснювати Свою роботу всередині нас. Згадайте, до чого Бог вас покликав, і спитайте себе: «Що я роблю сьогодні, щоб достойно завершити доручення, дане мені Богом?»

Господь має чудовий план для вашого життя. Прийміть його за вірою і всім своїм серцем прагніть його виконання. Нехай сьогоднішнім вашим рішенням буде твердий намір дійти до кінця. Я знаю, що Бог відзначить такий крок.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я хочу бути спроможним, як і Ісус, виконати доручене Тобою завдання. Дякую Тобі за те, що дієш у моєму серці, даєш мені силу та бажання жити для Твоєї слави і достойно завершити ту справу і те служіння, які я отримав від Тебе!


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon