Зніміть вивіску «не турбувати» зі свого життя

Зніміть вивіску «не турбувати» зі свого життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно (щоб як проповідник Слова виявити і показати людям помилки), докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою. – 2 до Тимофія 4:2, АМР

Часто, подорожуючи у справах служіння, я зупиняюся в різних готелях. Так от, перебуваючи у своєму готельному номері, зазвичай я вивішую на двері табличку з написом «не турбувати», щоб мені не заважали. У самій цій табличці на дверях номеру в готелі, немає нічого поганого. Тоді як присутність такої вивіски, так би мовити, на дверях чийогось життя має зовсім протилежне значення.

Чи помічали ви колись, що Бог не завжди діє згідно з нашим життєвим графіком або робить так, як нам було б зручно? Апостол Павло писав Тимофію, що той як Божий слуга й служитель Євангелія, повинен виконувати свої обов’язки незалежно від того, зручно йому це чи ні. Сумніваюся, що Тимофій хоча б приблизно був залежний від відчуття комфорту, як ми у цьому сучасному суспільстві. Та коли йому потрібно було це почути від Павла, то, далебі, нам і поготів, причому якомога частіше й наполегливіше.

Іноді нам буває досить легко повісити табличку «не турбувати» на своє життя, адже ми боїмося, що Бог через Його покликання для нас зайвий раз потривожить або змусить нас зносити труднощі. Та, поводячись подібним чином, ми пропускаємо безліч чудових можливостей. Мусимо добре пам’ятати: хоч би як звучало Боже прохання, кінцева мета завжди варта будь-яких труднощів чи незручностей, з якими доведеться стикнутися в процесі. А що стосується Бога, то Він завжди дасть нам можливість виконати Його волю, якщо будемо Йому слухняні.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, сьогодні я приймаю рішення зняти вивіску «не турбувати» зі свого життя. Я прагну коритися Тобі й виконувати все, хоч би про що Ти мене попрохав, навіть коли доведеться пережити певні незручності.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon