Зробіть собі подарунок

Зробіть собі подарунок

А ви один до одного будьте (приязні й) ласкаві, милостиві, (сповнені співчуття, розуміння й любові,) прощаючи один одному (швидко й охоче), як і Бог через Христа вам простив! —До Ефесян 4:32, АМР

Непрощення, гіркота, обурення й образи будь-якого типу можуть позбавити нас здатності чути голос Бога. Святе Письмо дуже чітко висловлюється з цього приводу. За бажання отримати Боже прощення наших гріхів і злочинів, учинених проти Нього, нам слід самим пробачити нашим кривдникам їхні про гріхи чи хибні вчинки проти нас.

Автор Послання до Ефесян, з якого був узятий наш сьогоднішній вірш, учить, що ми засмучуємо Святого Духа, тримаючи в серці негативні емоції, такі як, прикладом, гнів, обурення й ворожість. Так і непрощення по відношенню до когось, хай якою є причина, робить наше серце твердим і черствим, заважаючи нам бути чутливими до Божого керівництва в нашому житті.

Колись від когось я почула цікаву фразу, що змушує замислитися: “Тримати непрощення в серці — це те саме, що випити отруту, сподіваючись на те, що від неї помре ворог”. Навіщо марнувати своє життя, сердячись на когось і тримаючи гіркоту в серці по відношенню до нього? Адже, вірогідніше за все, ваш кривдник навіть не підозрює про вашу образу, насолоджуючись власним життям. Зробіть собі послугу —пробачте тим, хто завдав вам болю! Зробіть собі подарунок у вигляді прощення — воно принесе у ваше серце мир, поверне вам здатність чути голос Бога і прислухатися до Його порад у житті.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Зробіть собі подарунок — пробачте тим, хто скривдив вас і завдав вам болю.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon