Любов — це дієслово

Любов — це дієслово

По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати і показувати любов між собою. – Іван 13:35, АМР

Ми, християни, покликані виявляти любов до інших людей. Як читаємо у вищезгаданому уривку зі Святого Письма, люди знатимуть, що ми ― послідовники Ісуса, якщо будемо мати любов між собою (Іван 13:35).

Безліч людей вважають любов «лише почуттям», насправді ж це щось набагато більше. Справжня любов проявляється через наші дії. Вони не повинні бути якимись неможливими чи недосяжними.

Один із найкращих способів продемонструвати любов Ісуса ― це прості, повсякденні вчинки… Прикладом, якийсь невеличкий подарунок комусь або розмова з пригніченою людиною, якій потрібен друг. Також не буде виключенням пакет із продуктами харчування для самотньої матері, що живе неподалік від вас і час від часу змушена голодувати. Продемонструвати любов іноді буває дуже легко – достатньо посміхнутися і привітати незнайомця, якого ви зустріли на вулиці, у коридорі або в крамниці.

Існує надзвичайно багато способів, за допомогою яких можна продемонструвати любов Христа. Виявлення якійсь людині Його любові може пом’якшити її серце, і ви й оком не встигнете змигнути, як вона, наслідуючи вас, також почне виявляти любов до інших! Тому насолоджуйтеся Божою любов’ю і дозвольте Йому направляти вас. Можливо, Він навіть зараз показує вам когось і розпалює в вашому серці бажання благословити цю людину?

Я прагну, щоб моя любов до Ісуса відображалася в моєму ставленні до оточуючих, навіть до людей, яких час від часу буває важко любити. Якщо мені вдасться пом’якшити хоча б одне скам’яніле серце за допомогою Божої любові, можливо, ця людина зможе зворушити серце ще когось, і останній торкнеться за допомогою любові до інших людей. Так Божа любов почне розповсюджуватися… і невдовзі у світі відбудеться революція любові!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну, щоб моя любов до Тебе відображалася в моєму ставленні до інших людей. Покажи мені, будь ласка, як виявляти любов до кожної людини, яку Ти сьогодні приведеш у моє життя.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon