Молитва не має бути ідеальною

Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. До Євреїв 7:25

Хочу поділитися з вами однією істиною, що дуже допомогла мені у стосунках із Господом. Хоч би скільки я молилася, все одно мені здавалося, що з моєю молитвою щось не так. Тому одного дня я врешті спитала в Бога: “Чому в мене виникає таке відчуття? Я щодня молюся. Я присвячую молитві достатню кількість часу. То чому я нею не можу насолодитися, а по її закінченні все одно відчуваю невдоволення, наче так і не змогла до Тебе достукатися?” І Бог відповів мені: “Так відбувається, бо твої молитви здаються тобі недосконалими. Ти сумніваєшся у самій собі, і як наслідок це змушує тебе сумніватися в силі молитви”. Я раптом прозріла й усвідомила, що це дійсно так — я не відчувала, що Бог мною задоволений. Я постійно переживала якийсь потаємний страх, що змушував мене говорити самій собі: “Чи молюся я з вірою? Чи молюся достатньо довго? Чи говорю з Богом про те, про що потрібно говорити?”.

Уявіть, Бог звільнив мене від цього страху й звички сумніватися в собі, коли сказав: “Знаєш, Джойс, ти права. Твої молитви дійсно недосконалі. Ти й сама не ідеальна. Саме тому Ісус виступає в ролі твого Заступника. Саме тому ти приходиш до Мене в Його ім’я”.

Наостанок скажу: можливо, ви також відчуваєте, що ваші молитви не є “ідеальними” — не засмучуйтеся. Коли Бог чує їх, вони здаються Йому досконалими, адже молитеся ви не у своє власне ім’я, натомість — в ім’я Ісуса. Молячись в Його ім’я, ми приносимо до Бога на розгляд те, Ким є Ісус, а не ми самі; тому Господь і приймає наші молитви без жодних вагань і умовностей.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Завжди моліться в ім’я Ісуса — Він зробить ваші молитви досконалими в Божих очах.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon