Навчіться пробачати, як робив це Ісус

Навчіться пробачати, як робив це Ісус

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ісус же промовив: Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони! – Лука 23:34

Колись я почула історію про підлітка, що, випивши, сів за кермо, й аварія, що сталася на дорозі з його вини, забрала життя дружини й дитини одного чоловіка. Цей чоловік розумів, що Господь прагне, аби він пробачив юнакові, недбалість якого стала причиною цієї трагедії. В результаті після довгого часу, проведеного в молитві, чоловік дозволив Божій любові вилитися через нього на цього юнака.

Беззаперечно, ця людина уміла пробачати так, як робив це Ісус. Чоловік розумів, що цей юнак також не вийшов сухим із води — він отримав чисельні травми й потребував надприродного зцілення, дати йому яке міг виключно Бог.

Коли люди завдають нам болю, то мусимо навчитися також зважати на те, що вони заподіюють самим собі. Ми не повинні думати лиш про свої неприємності, пов’язані з винуватцями, адже тільки скривджені люди завдають кривди й ображають інших. Зазвичай у випадку, коли людина робить комусь боляче, їй і самій, мабуть, болить, тому вона страждає, завдаючи болю й іншим. Ось чому, висівши на хресті в агонії, Ісус зміг помолитися про своїх вбивць: «Батьку, пробач їм, бо вони не знають, що роблять». Христос для нас — то взірець, неймовірний приклад прощення. Нехай це надихне вас сьогодні. Нам усім треба вчитися пробачати, як робив це Ісус.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, коли люди роблять мені боляче, допоможи мені крізь власний біль, розгледіти їхній біль і розчарування. Навчи мене, будь ласка, любити людей і пробачати їм так, як це робив Ісус.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon