Насолоджуйтеся життям

Насолоджуйтеся життям

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Нема ліпшого земній людині над те, щоб їсти та пити, і щоб душа її бачила добре із труду свого. Та й оце все, я бачив, воно з руки Бога! – Екклезіяст 2:24

Задоволення — це пальне, украй необхідне нам для того, щоб дійти до фінішу у власній життєвій подорожі, не втрачаючи гарного ставлення. Без цього палива ми, можливо, й перетнемо фінішну пряму, та, не навчившись дорогою розслаблятися й святкувати власні досягнення, ми дуже скоро відчуємо, що серце наповнилося гіркотою, а на душі — рана.

Надто багато людей постійно працює й живе, відчуваючи стрес, через почуття провини, яке виникає щоразу, коли вони намагаються насолоджуватися життям і святкувати свої досягнення. Але Бог насправді чітко звелів нам не тільки працювати, а й відпочивати. У книзі Екклезіяста 2:24 читаємо, що розслаблятися й насолоджуватися життям посеред важкої праці — це надзвичайно добре для нас. Та наше мислення в цій сфері зазвичай добряче викривлене. Сатані вдалося обдурити нас, а тому й досі він змушує багатьох людей постійно бути стомленими та виснаженими, щоб ті відчували, наче їх кривдять і використовують, змушуючи тяжко працювати й нести на собі непомірний тягар відповідальності.

Отже, нам потрібно не тільки трудитися, чогось досягаючи, але й відпочивати, відновлюючи свої сили. Звісно, ми повинні бути сумлінними й старанно виконувати будь-яке завдання або доручення від Бога. Та не варто забувати про підтримання здорового балансу між роботою й відпочинком. Навчіться винагороджувати себе й святкувати свої досягнення — Бог вважає, що ви того варті!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну насолоджуватися життям, яке Ти мені дав. Покажи мені, будь ласка, як можна поєднувати старанну працю і відпочинок, але також приділяти час тому, щоб святкувати свої досягнення. Дякую Тобі за те, що в Христі я маю життя, і подостатком маю!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon