Немає чогось неможливого для Бога

Немає чогось неможливого для Бога

Бо для Бога нема неможливої жодної речі, (й кожне слово, що Бог промовляє, сповнене сили і тому обов’язково здійсниться)! – Лука 1:37, АМР

Люди з позитивним мисленням бачать потенціал навіть у найскладніших, найскрутніших ситуаціях. Ті ж, хто звик мислити негативно, одразу звертають увагу лиш на проблеми і труднощі. Тут ідеться про щось більше, ніж загальновідомий приклад зі склянкою: для когось склянка здається «наполовину повною», для інших ― «наполовину порожньою». По суті, кожна людина приймає життєво важливі рішення, застосовуючи і спираючись на власне мислення, яке може бути або позитивним, або негативним.

Чи помічали ви коли-небудь, як негативне мислення робить із мухи слона? Тоді проблеми починають здаватися набагато більшими і складнішими, ніж є насправді. Без сумніву, деякі ситуації дійсно можуть бути надважкими, кризовими… з природної точки зору. Але люди з негативним мисленням забувають, що для Бога немає чогось неможливого.

Постійне розмірковування над Божим Словом звільнить вас від будь-якого негативізму і допоможе зосередитися на сутності Бога. Позитивне мислення, що спирається на Боже Слово, знає і впевнене, що для Бога не існує ситуацій, яких неможливо розв’язати. Він завжди перебуває поруч із нами і підтримує нас.

Я навчила свій розум вірити Богові і Його Слову. На власному досвіді я переконалася, що, довірившись Йому більше, ніж своїм обставинам, ви відчуєте неймовірну силу від Бога. Отже, завжди пам’ятаймо, що для Бога немає чогось неможливого.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я добре усвідомлюю, що мислення на кшталт «склянка завжди наполовину порожня» мені не стане у пригоді і ніяк не зарадить. Я знаю, що Ти завжди зі мною поруч, навіть у нездоланних ситуаціях. Я приймаю рішення у всьому бачити позитив і постійно перебувати у Твоєму Слові.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon