Немає чогось неможливого для Бога

Немає чогось неможливого для Бога

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо для Бога нема неможливої жодної речі, (й кожне слово, що Бог промовляє, сповнене сили і тому обов’язково здійсниться)! – Лука 1:37, АМР

Люди з позитивним мисленням бачать потенціал навіть у найскладніших, найскрутніших ситуаціях. Ті ж, хто звик мислити негативно, одразу звертають увагу лиш на проблеми і труднощі. Тут ідеться про щось більше, ніж загальновідомий приклад зі склянкою: для когось склянка здається «наполовину повною», для інших ― «наполовину порожньою». По суті, кожна людина приймає життєво важливі рішення, застосовуючи і спираючись на власне мислення, яке може бути або позитивним, або негативним.

Чи помічали ви коли-небудь, як негативне мислення робить із мухи слона? Тоді проблеми починають здаватися набагато більшими і складнішими, ніж є насправді. Без сумніву, деякі ситуації дійсно можуть бути надважкими, кризовими… з природної точки зору. Але люди з негативним мисленням забувають, що для Бога немає чогось неможливого.

Постійне розмірковування над Божим Словом звільнить вас від будь-якого негативізму і допоможе зосередитися на сутності Бога. Позитивне мислення, що спирається на Боже Слово, знає і впевнене, що для Бога не існує ситуацій, яких неможливо розв’язати. Він завжди перебуває поруч із нами і підтримує нас.

Я навчила свій розум вірити Богові і Його Слову. На власному досвіді я переконалася, що, довірившись Йому більше, ніж своїм обставинам, ви відчуєте неймовірну силу від Бога. Отже, завжди пам’ятаймо, що для Бога немає чогось неможливого.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я добре усвідомлюю, що мислення на кшталт «склянка завжди наполовину порожня» мені не стане у пригоді і ніяк не зарадить. Я знаю, що Ти завжди зі мною поруч, навіть у нездоланних ситуаціях. Я приймаю рішення у всьому бачити позитив і постійно перебувати у Твоєму Слові.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon