Нехай буря вщухне

Нехай буря вщухне

Бог для нас охорона та сила, (могутній і нездоланний захист від спокуси, надійна й перевірена) допомога в недолях, що часто трапляються, тому не лякаємось ми, як (переміниться і) затрясеться земля, і коли гори (почнуть) зсуватися в серце морів! – Псалом 45:2-3, АМР

Я стикалася з такою великою кількістю штормів у своєму житті, що годі й уявити! Деякі з них були наче швидкоплинна пообідня гроза, що часто трапляється влітку там, де я живу, а деякі можу порівняти навіть з ураганом четвертої категорії. І якщо я чогось і навчилася завдяки цим штормам і бурям, то це того, що, по-перше, вони не триватимуть вічно, і, по-друге, не варто приймати якихось життєво важливих рішень, допоки вони вирують.

Думки і почуття важко тримати під контролем у часи надзвичайних, надважких ситуацій, але саме в такі моменти мусимо бути вкрай обачними щодо прийняття рішень. Я люблю повторювати для самої себе наступну фразу: «Нехай емоції вщухнуть ― тоді приймай важливі рішення».

Нам варто завжди перебувати у спокої і навчитися виконувати якнайкраще свою частину роботи, вірячи, що Бог зробить те, що нам не сила. Замість потопати в почуттях тривоги і страху, завжди будьте на зв’язку з Богом, адже Він знає, що чекає на вас по інший бік бурі, і завжди бачить всю картину. Бог простежить, щоб усі події вашого життя обов’язково відбулися свого часу. Господь ніколи не поспішає і не спізнюється. Він неодмінно допоможе нам цілими і неушкодженими прибути туди, куди Сам планує нас привести.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що не можу контролювати всього, що відбувається у моєму житті. Тому я робитиму все, на що спроможний, довіряючи Тобі у тому, чого сам не здужаю. Життєві бурі не здатні мене похитнути. Я надіюся на Тебе і довіряю Твоєму плану для мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon