Покажіть людям, що вони безцінні

Покажіть людям, що вони безцінні

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо мій батько та мати моя мене кинули, та Господь прийме мене (й усиновить, як Своє дитя)! – Псалом 26:10, АМР

Я помітила, що більшість людей, яких ми зустрічаємо або з якими спілкуємося в повсякденному житті, навіть не здогадуються про свою безмежну цінність, а також не усвідомлюють, що вони — діти Божі. Мені здається, диявол дуже старанно й натхненно працює, щоб змусити людей почуватися, ніби вони нікому не потрібні й нічого не варті. Та ми спроможні звести нанівець будь-які наслідки його брехні й звинувачень, коли будемо щосили підбадьорювати, заохочувати й наставляти людей. Один зі способів цього досягти — це зробити людині щирий комплімент, який є одним із найцінніших подарунків у цілому світі. Можливо, в похвалі, або щирому компліменті, ви не вбачаєте нічого особливого, та, на диво, це надає величезної сили людям, які почуваються невпевнено або сумніваються, що мають якусь цінність, значимість.

Я вірю у постановку цілей, і, співпрацюючи з Богом над тим, щоб визначити для себе цілі на майбутнє, виробити певні звички в сфері підбадьорення інших людей, я кинула самій собі виклик і вирішила щоденно робити компліменти щонайменше трьом людям. Раджу вам зробити щось подібне, адже це допоможе вам стати людиною, що агресивно й цілеспрямовано надихає та підбадьорює людей, що її оточують.

За Біблією, Бог приймає як Своїх власних дітей тих, хто почувається всіма покинутими. Тож знаходьмо таких і робімо все можливе, щоб їх надихнути, заохотити й підбадьорити. Покажімо їхню цінність, адже Бог справді їх любить.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, покажи мені людей, які ще не знають про велику Божу любов до них як до власних дітей. Приведи мене до них, щоб я міг їх підбадьорити й відкрити їм, що вони дуже значимі й безцінні.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon