Почніть допомагати іншим

Почніть допомагати іншим

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І (якщо) будеш давати голодному хліб свій, і знедолену душу наситиш, тоді то засвітить у темряві світло твоє, і твоя темрява ніби як полудень стане… – Ісая 58:10

Бог пристрасно прагне допомогти бідним, нужденним і скаліченим людям. Впродовж багатьох років я наближалася до Господа, і моя любов до Нього безупинно росла. Тому я врешті-решт зробила вибір кожен день проживати так, щоб це впливало на чиєсь життя і змінювало його на краще. Боже бажання стало моїм бажанням. Допомагати іншим треба не тільки на словах. Це має бути найвищим пріоритетом у житті кожного християнина.

Неабияк потрібна рішучість і невідступність, щоби розтягнути себе й почати допомагати іншим людям, адже саме цього Бог так хоче від нас. Господь запевняє, що, по-справжньому віддаючи себе іншим і починаючи виливати на них Божу любов, ви побачите, як Він неймовірно почне використовувати вас. Тоді «ваше світло засвітить у темряві, і ваша темрява ніби як полудень стане» (Ісая 58:10).

Якщо ви на деякий час забудете про власну життєву ситуацію і почнете виливати Христову любов на інших людей, то ви, зокрема ваше серце, сповнитеся миром і радістю, а тоді ваші проблеми почнуть видаватися мізерними й незначними. Ви відчуєте неймовірне задоволення, оскільки ваші старання зрештою принесуть вагомі плоди. Тому поставте собі питання щодо переоцінки власних пріоритетів і того, як зробити Боже бажання своїм. Попросіть Його показати вам, як досягати інших людей і виливати Його світло, любов на тих, хто цього найбільше потребує.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я прагну, щоб Твоє бажання стало моїм. Покажи мені, будь ласка, як переоцінити свої пріоритети й почати допомагати іншим людям так, як Ти цього від мене хочеш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon