Природа Божої любові

Природа Божої любові

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив, і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю… – До Ефесян 2:4-5

Часом, коли життя починає нас розчаровувати, найкраще з того, що ми можемо зробити, — це нагадати собі про природу Божої любові.

У Біблії міститься одна прекрасна істина: Христос помер за нас, коли ми ще були грішниками (див. До Римлян 5:8). Ісус не чекав, допоки ми заслужимо Його любові. Він любить нас безумовно. Щиро кажучи, багатьом із нас важко навіть збагнути цей факт, адже ми так сильно звикли до думки про те, що все у цьому житті завжди потрібно заробляти тяжкою працею. Та через Свою величезну, дивовижну й безмежну любов до усіх нас Бог віддав Своє життя. Ось що є справжньою любов’ю. Вона непідробна, революційна, готова віддати себе в жертву за нас просто тому, що не здатна на менше.

Саме безумовна Божа любов притягує нас до Господа. Його дивовижна й безмежна благодать стирає наші гріхи, а неймовірна Ісусова жертва дає нам можливість увійти в Його присутність. Любов Господня ніколи не перестане, ніколи не відступиться, не здасться й ніколи не покине вас. Щоразу, коли смуток оволодіває вами, коли впадаєте в депресію, поверніть собі душевну рівновагу, нагадавши про ту величезну любов, яку Бог має до вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Твоя любов приголомшує мене. Навіть не відчуваючи її, я твердо впевнений, що вона ніколи не перестане. Ти віддав за мене Своє життя, і я знаю без жодних сумнівів, що Ти мене любиш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon