Підтримуйте Божий храм у гарному стані

Підтримуйте Божий храм у гарному стані

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм (або святиня) Духа Святого, що живе Він у вас, (дар Божий), якого від Бога ви маєте, і ви не свої? – 1 до Коринтян 6:19, AMP

Допоки мені не виповнилося шістдесят чотири роки, я ніколи в житті не займалася спортом і не ставилася серйозно до свого фізичного стану й здоров’я. Я гуляла на свіжому повітрі й робила кілька речей, щоб залишатися в задовільній фізичній формі, та не присвячувала свого часу регулярним тренуванням. Роками я вигадувала купу виправдань і знаходила безліч «причин», через які нібито не могла займатися спортом. Але якось Господь звернувся до мого серця й заохотив мене почати серйозно тренуватися, щоб бути здоровою й сильної впродовж останньої третини свого життя.

Я вже нормально харчувалася, тож коли, скорившись Господові, я почала займатися в тренажерному залі кілька разів на тиждень, у моєму житті почався зовсім новий інакший сезон. Я стала краще виглядати, краще почуватися і, що навіть важливіше за все інше, я шанувала Бога, добре дбаючи про своє фізичне здоров’я й правильно доглядаючи за тілом, яке Він мені дав.

Якщо вам ще є куди рости в цій сфері, то почніть молитися й питати Бога, як вам досягти і як вести більш здоровий спосіб життя. У Святому Письмі сказано, що наше тіло — це храм Божий. А я прагну, щоб Господові подобався Його храм! Тож уже сьогодні прийміть рішення підтримувати свій храм у чудовій, відмінній формі, цим самим прославляючи Творця.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я прагну мати більш здорове життя. Допоможи мені щодня приймати правильні рішення щодо покращення власного здоров’я. Моє тіло — це Твій храм, тому я волію підтримувати його в чудовій формі, віддаючи цим Тобі хвалу й славу!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon