Ступіть крок за вірою й дізнайтеся, що буде

Ступіть крок за вірою й дізнайтеся, що буде

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Розум людини обдумує путь ,її але кроки її наставляє Господь. – Приповісті 16:9

Люди часто мене питають, як визначити, в чому полягає Божа воля для їхнього життя. Дехто чекає роками, прагнучи почути голос із неба або отримати якісь надприродні вказівки від ангела. Та насправді відчути Божий голос у своєму серці зазвичай буває набагато легше, ніж може здаватися. Я раджу таким людям ступити крок за вірою і дізнатися, що буде потім.

На початку свого життя з Богом я просто хотіла Йому служити. Я відчувала, що Бог має для мене особливе покликання, доручення, однак, за браком знань і не усвідомлюючи, як саме потрібно діяти, я намагалася скористатися різними можливостями, що відкривалися переді мною, і служити там, де потребували моєї допомоги. Здебільшого з цього не виходило нічого путнього, та я пробувала себе в різних служіннях, допоки не знайшла того, що мені найбільше підходило. Я враз наче ожила, коли у мене з’явилася можливість проповідувати людям Слово Боже. Я любила навчати інших, і для всіх було очевидним, що саме Бог дав мені таку здібність. Тоді я збагнула, що нарешті знайшла своє місце у служінні.

Іноді єдиний спосіб дізнатися Божу волю для свого життя — це ступити, як я часто кажу, «крок за вірою й дізнатися, що буде далі». Коли ви довгий час молитеся про певну ситуацію, та, попри це, не знаєте, що робити, — ступіть крок за вірою. Не бійтеся припуститися помилки. Почніть рухатися вперед, крок за кроком, за вірою, і тоді Бог поведе вас туди, де ви маєте бути.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я довіряю Тобі й знаю, що Ти скеруєш мої кроки. Тому я не боюся ступити крок за вірою й дізнатися, яке саме життєве покликання Ти для мене маєш.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon