Чекайте на Господа

Жди Господа мовчки (й зберігай спокій; довіряй Йому, будь терплячим) і на Нього надійся. Псалом 36:7, АМP

Зізнаюся щиро, мені просто конче потрібно чути голос Бога щодня. Я жадаю чути все, що Він мені каже. А для цього я повинна бути готова дослухатися до слів мудрості й мати пристрасне бажання виконувати Божу волю, не зважаючи ні на що. Ми чутимемо голос Бога набагато чіткіше і ясніше, прийнявши рішення не робити нічого, керуючись своїми плотськими бажаннями чи емоціями. Господь благословить наше рішення, коли, перш ніж почати діяти, ми почекаємо якийсь час, допоки не переконаємося, що справді отримали слово від Нього. І тоді ми повинні будемо виконати все, до чого Бог нас спонукає, навіть якщо буде важко.

Уявіть, кілька років тому я почала колекціонувати старі фільми, бо по телевізору не показували нічого пристойного чи вартого уваги. Якось одного дня до нас поштою надійшов каталог із довгим переліком гарних, чистих фільмів. І тоді в мене склалося враження, що це Бог випадково підкинув мені можливість замовити кілька фільмів, які я могла б додати до своєї колекції. Відтак я надзвичайно зраділа й вибрала близько п’ятнадцяти фільмів. Однак потім я відклала бланк замовлення на кілька днів, а коли поглянула на нього знову, мої емоції й захоплення трохи вщухли. В результаті такого відбору я замовила всього лише два фільми. Між нами кажучи, це доволі простий приклад, але той самий принцип можна застосувати до багатьох сфер нашого життя.

Керуючись у житті винятково емоціями й відчуттям захвату, ми часто припускаємося помилок. Нерідко я повторюю: “Нехай спершу емоції вщухнуть, і тоді приймайте рішення”. Мене вражає, як здатність “переспати з якоюсь думкою” може вплинути на наше ставлення до різних подій і ситуацій.

Тож наостанок раджу вам навчитися чекати. Спочатку емоції розбурхуються, потім вщухають; відчуття захвату з’являється й зникає — воно дуже рідко веде тим напрямком, в якому нас спонукає рухатися Бог. А щодо Нього, то Його напрямок завжди правильний. Ми ж просто дозвольмо Його Слову й мудрості, а не власним емоціям, скеровувати наші кроки.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Відкладіть свої емоції вбік і лише тоді приймайте важливі рішення.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon