Чий голос ви слухаєте?

Тож (тепер я звертаюся до вас і) благаю вас, браття, через Боже милосердя, (прийміть рішення й) повіддавайте ваші тіла, (тобто всі ваші органи й частини тіла,) на жертву живу, святу, (освячену, відділену й) приємну Богові…  До Римлян 12:1, АМР

Уявіть собі, для того, щоб виконати сказане в наведеному вище вірші, нам доведеться віддати Господу наші “органи й частини тіла”. Інакше кажучи, маємо віддати Йому власне тіло, свою плоть, розум, здібності й емоції. Запам’ятайте, ми повинні бути дуже обачними, щоб не дозволити дияволу використовувати наш розум. Адже розум людини — це його улюблене поле битви. Сатана готовий цілими днями безперервно закидувати нас різними хибними думками, які врешті-решт, почни ми до них прислухатися, заглушать голос Бога. Думки, що підкидає нам диявол, зазвичай хитрі, витончені й брехливі, тому нам досить легко в них повірити. Він дурить нас і вводить в оману, звинувачує і зводить наклеп, словом, замилює очі, говорячи все, що тільки може вигадати, аби вкрасти нашу радість і мир, змусити відчувати сором, провину й осуд. На додачу диявол наповнює наш розум хибними думками про інших людей. Ми не спроможні завадити йому в цьому, проте маємо здатність чинити їм опір завдяки силі Христа, а потім свідомо спрямовувати свої думки до Бога і Його Слова.

Зізнаюся щиро, бувають дні, коли мені доводиться відкидати десятки думок лише за той час, допоки роблю макіяж! Але, слава Богу, я знаю, як із цим упоратися. Ви також маєте змогу цього навчитися. Подумайте про наступне: у вашому розумі між двома голосами точиться битва за вашу увагу. Ви — перед вибором: зосередитися на одному чи на іншому. Тож принагідно раджу вам прийняти рішення на користь Божого голосу: прислухатися до Нього й розмірковувати над тим, що Він каже. У розумі, наповненому правильними думками, не залишається місця для хибних і неправильних думок.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Віддайте свій розум Богові й зосередьтеся на думках, які Він вкладає у вашу голову.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon