Шукайте миру!

Шукайте миру!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Відступися від злого і добре чини, миру шукай і женися за ним! – Псалом 33:15

Що змушує нас втрачати мир у серці? Це сила-силенна різних речей: страх спізнитися на роботу, затор на дорозі, пролита кава… Ось чому надзвичайно важливо щодня «тренуватися» й учитися жити з миром у серці. Прикладом, вам доведеться приймати рішення, коли краще закрити свого рота, не ображатися, і на додачу, бути готовими визнавати, що не мали рації й помилялися.

Не можна просто сидіти й мріяти про мир у серці, про те, щоб диявол дав вам спокій або щоб люди почали робити те, чого ви від них хочете. Згідно з Біблією, ми повинні активно шукати миру, злагоди й гнатися за ними. Вам доведеться зробити вибір і прийняти рішення всім своїм серцем прагнути, або жадати, миру й спокою. І щоб Слово Боже принесло плід у нашому житті, воно повинно бути посіяне у сповнене миру серце. Будь-яка людина має прагнути миру, злагоди й спокою. Усі віруючі несуть відповідальність — зберігати й підтримувати між собою дух миру і єдності. Тільки за цієї умови, Бог зможе поширювати Своє Слово в них і через них.

Можливо, ви чекаєте на свій життєвий прорив, та, хоч би що ви робили, хоч як сильно намагалися б, нічого не виходить? Напевно, причиною цього є відсутність миру в серці. Тому благаю вас: жадайте миру, будь-що його шукайте і женіться за ним щосили!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я більше не можу сидіти й чекати, допоки твій мир з’явиться у моєму серці сам по собі. Я прагну активно шукати його й щосили гнатися за ним. Покажи мені, будь ласка, як здобути Твій мир.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon