Як щодня помирати для себе

Як щодня помирати для себе

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Повірте мені, я) щодень умираю (для себе. Тому і) свідчу (про це так відкрито), браття, вашою хвалою, що маю її в Христі Ісусі, Господі нашім. – 1 до Коринтян 15:31, AMP

Ми не стаємо егоїстами — ми ними народжуємося. Та коли ми приймаємо Ісуса як свого Спасителя, Він замешкує в нашому дусі. А, навчившись «помирати для себе» і йти за Його Святим Духом, ми з часом можемо здолати власний егоїзм. Можливо, повністю він ніколи й не зникне з нашого життя, однак Той, Хто в нас, більший за того, хто у світі, і Він підтримує нас щодня, зараджує нам у цій боротьбі (див. До Галатів 5:16).

Поза всяким сумнівом, я ще не здолала повністю свого егоїзму і сумніваюся, що комусь колись якось це вдасться. Навіть апостол Павло, один із найвідоміших християн за всю історію людства, щосили боровся з егоїзмом. Навчитися проводити безкорисливе життя було для нього величезним викликом, власне, як і для кожного з нас. Він свідчив, що кожнісінький день йому доводиться «помирати для себе».

Ми покликані Богом до саможертовного життя, адже, будучи егоїстами, неможливо сподіватися щось змінити в цьому світі. Ми щодня мусимо помирати для себе. Зазвичай це непросто робити, але Бог обов’язково посприяє нам у цьому, давши Свою благодать, якщо довіримося Йому. Саможертовне, безкорисливе життя — це найкращий спосіб мати більше праведності, миру й радості в серці!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, мені ще є куди рости, але я розумію, що можу помирати для себе щодня, й Ти даси мені для цього силу. Покажи мені, будь ласка, як здолати егоїзм, щоб відкрити Тобі шлях ще більше діяти через мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon