Бог звертається до нас, щоб допомогти

Бог звертається до нас, щоб допомогти

І станеться в день той… через помазання ярмо буде знищене! —Ісая 10:27

Коли Бог звертається до вас, наказуючи розібратися з певною життєвою ситуацією, то відкладати вирішення цього питання на потім вам не слід. Варто лише повірити, що помазання, яке є силою Святого Духа і Його здатністю діяти, присутнє у вашому житті, а відтак саме воно допоможе вам зруйнувати будь-яке ярмо. Однак відкладаючи вирішення проблеми на якийсь зручний вам час, скоріше за все, ви будете діяти самотужки, намагаючись щось змінити у своєму житті власними силами, без участі Божого помазання, без Його втручання.

Часто ми хочемо робити все у зручний для нас час, і тому страждаємо й силимося все владнати, бо зазвичай тоді, коли ми самі вирішуємо розв’язати певну проблему, на це немає Божого помазання. Прикладом, бувають випадки, коли мені хочеться й потрібно вирішити питання з кимось із моїх працівників. Проте я розумію, що з мого боку буде більш мудро деякий час помолитися про цю ситуацію й дозволити Богові підготувати серце людини до нашої розмови. Діючи за Божим розкладом, я завжди маю потрібне помазання, що сприяє в досягненні успіху в будь-якій справі. Я навчилася розбиратися з проблемами у час, відведений для цього Богом, відкладаючи їх до Ним призначеного терміну і чекаючи за потреби. Також, на жаль, я неодноразово намагалася змінитися Божий графік, не дочекавшись Його допомоги й помазання. Останнє потрібне нам для того, щоб усі питання, які виникають у нашому житті, вирішувалися, і, до речі, слушного часу.

Коли Бог докоряє нам через те, що потрібно змінити в нашому житті, — це означає, що Він уже встиг підготувати нас до розв’язання цієї проблеми. Ми, напевно, ще не відчуваємо своєї готовності до цього, проте можемо просто довіритися Йому. В цьому нам допоможе усвідомлення того, що Він усе робить слушного часу, і Його помазання не тільки присутнє в нашому житті, а й спроможне знищити будь-яке ярмо, що заважає жити в цілковитій свободі. Я навчилася казати: “Господи, може, я ще не відчуваю своєї готовності до цього, проте, почувши від Тебе “Час настав!”, я віритиму, що Твоя сила починає діяти в мені. Я готова послухатися Тебе й зробити все, що потрібно”. Якщо ви ступите крок за вірою і спробуєте розібратися з проблемою, то побачите, що Бог дасть вам мудрість, благодать, силу й здатність це зробити.

Принагідно хочу закликати вас проводити якомога більше часу з Богом, адже Його присутність — це помазання, що здатне знищити ярмо залежності в нашому житті.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не відкладайте на завтра те, із чим Бог наказує вам розібратися сьогодні.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon