Будьте досконалими, як Даниїл

Будьте досконалими, як Даниїл

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тоді цей Даниїл блищав над найвищими урядниками та сатрапами, бо в ньому був високий дух, і цар задумував поставити його над усім царством. – Даниїл 6:4

Даниїл — це герой із Біблії, про якого сказано, що він мав «високий дух». Усім своїм життям він намагався прославити Бога, хоч би чого це йому вартувало. Даниїл любив Бога й не відступав від свого рішення служити Йому. І як результат, Бог дав йому цареву прихильність, і той поставив його над усіма іншими урядниками в країні. Та рішення Даниїла служити Богові було неодноразово випробуване. І коли урядникам не сподобалося, що цар його підтримує, вони підступно, за допомогою жорстокої маніпуляції змусили того підписати наказ, який забороняв впродовж тридцяти днів звертатися в молитві до будь-якого іншого бога, окрім царя. Того, хто порушить наказ, очікувало покарання — яма з левами.

Даниїл не переймався цією постановою — його більше турбувало, як не відступитися від свого найважливішого рішення перед Богом. Якщо ви читали або чули цю історію, то знаєте, що Бог захистив його і врешті-решт був прославлений.

Я хочу дати вам пораду: майте такий самий високий дух. Прийміть рішення жити для Бога в кожній сфері вашого життя. Зробивши це, ви обов’язково виконаєте своє справжнє покликання і прославите Господа у всьому, що робите, як це відбулося в житті Даниїла.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я приймаю рішення проводити досконале життя перед Тобою, як робив це Даниїл. Допоможи мені мати «високий дух», щоб я міг служити Тобі від усього серця й усім, що роблю.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon