Вузька та дорога, що веде до життя

Вузька та дорога, що веде до життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! – Матвій 7:14

Для того щоб іти за Богом, іноді вам доведеться обирати «вузьку дорогу». Це означає, що на своєму життєвому шляху ви безперечно відчуватимете тиск. Ось кілька речей, які, попри натиск труднощів і випробувань, допомагають мені постійно рухатися вперед:

  1. Боже Слово встановлює кордони й межі в моєму житті. Допоки я залишаюся в межах дозволеного у Святому Письмі, я матиму мудрість і розуміння, що підкажуть мені, як діяти, й сприятимуть у здобутті всього потрібного в Христі для виконання Божого доручення. Бог вірний і ніколи не відступиться від Свого Слова.
  2. Я маю бути готова завершити розпочате. Бог використовує вірних людей, які не керуються тільки своїми почуттями й емоціями. Іноді буває легко захопитися ідеєю на початку шляху, коли все навколо здається новим, та до фінішу доходять лише ті, хто не припиняє руху вперед, коли інші втрачають свій запал і завзяття.
  3. Моє пізнання Ісуса буде набагато кращим, коли поруч не буде помічників. На вузькій дорозі, коли ви щосили намагаєтеся жити для Бога, замість рухатися шляхами цього світу, часто буває самотньо. Але справжня близькість зо Христом варта всього того, що ви могли б отримати від цього світу.

Я вірю, що ці істини допоможуть вам так само, як допомогли мені. Завжди пам’ятайте: хоча на вас і чекає протистояння, та нагорода за життя на вузькій дорозі варта будь-яких зусиль.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я прагну йти вузькою дорогою й завжди перебувати в Христі. Допоможи мені не виходити за Твої межі, покажи, як жити, щоб виконати Твоє доручення й завершити мою подорож із Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon